Podpórka Geometria (S)

25 zł

 

Ekologiczna podpórka dla roślin, o oryginalnym geometrycznym kształcie dostępna w trzech kolorach. Zaprojektowana i wykonana przez krakowskiego producenta roślinnych akcesoriów 3D - Plantastick.

 

Dostępność: dostępny w sklepie

Czas dostawy: od 2 do 7 dni

Opis

Wiele gatunków roślin potrzebuje podpór, by zachować swój piękny pokrój. Pnącza, takie jak bluszcze, syngonia, epipremnum, świetnie prezentują się pozaczepiane o różnego rodzaju drabinki czy płotki. Dostępne w Ambajach podpórki są więc nie tylko praktycznym rozwiązaniem problemu stabilizacji roślin, ale i atrakcyjnym wizualnie dodatkiem.

Tworzone przy użyciu technologii druku 3D estetyczne akcesorium o ciekawym geometrycznym kształcie jest wykonane z w pełni biodegradowalnego tworzywa PLA. PLA – polilaktyd jest biodegradowalnym termoplastycznym tworzywem, wytwarzanym z surowców odnawialnych, np. z mączki kukurydzianej czy buraków cukrowych. PLA BAMBOO dodatkowo zawiera 40% cząstek drzewnych z bambusa, dzięki czemu wyglądem i strukturą przypomina prawdziwe drewno. W określonych warunkach PLA ulega biodegradacji – produkty wytwarzane z tego tworzywa są podatne na kompostowanie w instalacjach przemysłowych.

 

Materiał: polilaktyd

Zdjęcia prezentujące oferowany towar mają charakter poglądowy. W rzeczywistości produkty mogą nieznacznie różnić się od siebie, ze względu na proces ręcznego wykończenia.

Wymiary

Wysokość: 17 cm

29 marca 2024

Pokrewne produkty

kontakt@ambaje.eu

+48 511 232 332

Regulamin sklepu

Formularz kontaktowy

Polityka prywatności

Metody płatności

Zwroty i wymiana

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.