Gliniana osłonka "Olvidar" (XS)

19 zł

Gliniana osłonka na doniczkę na niewielką roślinę.
Nawiązując do japońskiego stylu wabi-sabi, każda osłonka z serii "Olvidar" jest jedyna w swoim rodzaju. Naczynia celowo mają nieidealny kształt, a ich powierzchnię pokrywają różnego kształtu przetarcia, mające dać złudzenie wcześniejszej wieloletniej eksploatacji przedmiotu.

 

Dostępność: dostępny w sklepie

Czas dostawy: od 2 do 7 dni

Opis

Osłonka "Olvidar" przypomina tradycyjną terakotową doniczkę, która wystawiona na działania różnych czynników atmosferycznych, pokryła się mchem i przebarwiła. Ciemnoszaro-brązową nierówną powierzchnię pokrywają dekoracyjne jasnoszare plamy. W niektórych egzemplarzach rąbek osłonki lub dekoracyjne przetarcie odsłania pierwotny terakotowy odcień naczynia.

 
Osłonki na doniczki z serii "Olvidar" najlepiej prezentują się w zestawie liczącym kilka sztuk. Oryginalne naczynia podklejone są od spodu filcowymi podkładkami, chroniącymi powierzchnie przed zarysowaniem.
 
U nas w Ambajach, w tych osłonkach doskonale prezentuje się soczyście zielony Philodendron Scandens "Lemon Lime" i niezwykła Sansevieria Cylindrica "Braid".
 

Materiał: glina

Naczynie podklejone jest od spodu filcowymi podkładkami, zabezpieczającymi przed zarysowaniem powierzchnie, na których stanie.

Zdjęcia prezentujące oferowany towar mają charakter poglądowy. W rzeczywistości produkty mogą nieznacznie różnić się od siebie, ze względu na proces ręcznego wykończenia.

Produkt jest dostępny w różnych rozmiarach.

 

Wymiary

Średnica: 10,3 cm (wewn. 7,5 cm)

Wysokość: 8,7 cm ( wewn. 8 cm)

26 marca 2024

Pokrewne produkty

kontakt@ambaje.eu

+48 511 232 332

Regulamin sklepu

Formularz kontaktowy

Polityka prywatności

Metody płatności

Zwroty i wymiana

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.